Všetko najlepšie k 50. narodeninám, PERI!

Život muzikanta je naozaj pestrý a my sa pri svojej práci nikdy nenudíme. Napríklad nedávno sme si na firemnom evente zahrali priamo na kamióne. Len tak pre radosť. Normálne? Pre nás áno. A potom nemilujte túto prácu :) Bola to teda poriadna jazda, no poďme pekne po poriadku…

Písal sa rok 1969, kedy bola v nemeckom Weissenhorne založená spoločnosť PERI. Odvtedy ubehlo už 50 rokov a z rodinnej firmy sa stal jeden z najväčších producentov debnenia a lešenia vo svete. Momentálne má spoločnosť viac ako 60 pobočiek a 120 logistických centier. Celkom fajn, čo poviete? :) A práve tento úspech spoločnosti PERI sme našou hudbou oslavovali aj my, a to vo veľkom štýle!

Narodeninová párty firmy PERI sa konala priamo v areáli ich slovenskej pobočky v Senci. Plynulý chod eventu zabezpečovali event manažéri z nemeckej centrály a za slovenskú stranu to bol skvelý tím ľudí z OK Agency spolu s chlapcami z ProRental, ktorí perfektne zvládli technickú stránku, ozvučenie a osvetlenie celého eventu.

Inštrukcie boli jasné – kapela príde na miesto činu vo veľkom štýle. Čo si pod tým predstaviť? Asi toľko, že sme sa na event dostavili v narodeninovom PERI kamióne, z ktorého sme hneď na úvod odpálili pieseň We are PERI, ktorá vznikla podľa predlohy piesne We will rock you od kapely Queen.

Party PERI kamión

Party PERI kamión

Bolo to naozaj veselé, pretože vonku bolo asi 33 °C, no v kamióne pocitovo príjemných 40 °C. V teple, takmer bez vzduchu a v tme sme sa spolu s hudobnými nástrojmi – ktoré sme chránili počas prevozu vlastným telom – presúvali na miesto konania, kde nás už čakali netrpezliví hostia. Všetko to však stálo za to, pretože po príchode sme to efektne odpálili priamo z kamiónu tak, ako sa na poriadny párty band patrí :). Potom už nasledovala len skvelá zábava a oslava 50. narodenín spoločnosti PERI, na ktorú budeme určite ešte dlho spomínať :)

Ďakujeme za skvelý večer, nové zážitky a perfektnú narodeninovú párty. Boli ste top, PERI family!

Zmestíme sa? :)

Zmestíme sa? :)

Presun na miesto činu. Hlavne, že je veselo :)

Presun na miesto činu. Hlavne, že je veselo :)

Ready for party!

Ready for party!

Happy B-day, PERI!

Happy B-day, PERI!