Vianočný večierok s kapelou Stay Tuned

December je pre nás vždy mimoriadne nabitý mesiac. Vianočné večierky, firemné eventy, Štefanské zábavy a, v neposlednom rade, Silvestrovská párty, ktorou ukončíme krásny úspešný rok. My sme za to však vďační, pretože robíme to, čo milujeme.

Tento rok sme pracovný december odštartovali priamo na Mikuláša. Firemný vianočný event sa konal v krásnom novučkom Hoteli pod Lipou**** v Modre, ktorý môžeme len a len odporúčať. V hoteli otvorili tento rok nový blok s konferenčnými priestormi a štýlovými izbami, ktoré ešte voňajú novotou. Milý personál, skvelá gastronómia a štvorhviezdičkový servis si nás jednoducho získali.

Samotná mikulášska párty naplnila naše očakávania. Bola to tancovačka ako sa patrí. :) Ďakujeme za pozvanie, bol to skvelý večer a už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie s vami!

Najbližšie nás čakajú pestré eventy, na ktorých nás môžete stretnúť aj v menšej akustickej verzii. Kapelu Stay Tuned však môžete vidieť a počuť na Falošnej Štefanskej zábave v rodnej vieske nášho bubeníka Jožka v Rudnianskej Lehote, ktorá sa bude konať 27.12.2019. Ide o druhý ročník tohto podujatia, z ktorého sme si spravili náš malý vianočný večierok :). Podujatie je verejné a okrem dobrej hudby na vás čakajú klasiky z grilu, dobré pivko či tombola. Viac informácií o tomto evente nájdete v tejto udalosti na Facebooku.

Milí naši, prajeme vám krásny predvianočný čas a veríme, že sa s vami vidíme na decembrových eventoch. Ak ste sa na poslednú chvíľu rozhodli pre vianočný večierok a ešte nemáte kapelu, tak nás kontaktujte a my niečo pre vás vymyslíme :). Booking: info@staytuned.sk, 0904 854 744.

PS: Urobte si vianočnú atmosféru už teraz a pustite si príjemnú akustickú verziu piesne Půlnoční, ktorú pre vás nahrala naša speváčka Radka Križanová a náš gitarista Roman Mečiar. Video nájdete tu. Príjemný hudobný zážitok.

Prípravy v plnom prúde

Prípravy v plnom prúde

Readyyyyy :-)

Readyyyyy :-)

V Hoteli pod Lipou**** sme naozaj potešili naše chuťové poháriky

V Hoteli pod Lipou**** sme naozaj potešili naše chuťové poháriky

A ešte jedna z backstage :-)

A ešte jedna z backstage :-)