Stay Tuned na Oscarovej noci!

Tematické eventy majú svoje čaro, pretože so sebou vždy prinesú inovácie a dávku kreativity. Firemný event na tému Oscarová noc nesklamal, a tak sme sa opäť ocitli na jednej skvelej filmovej párty plnej hviezd :).

So spoločnosťou PERI máme už svoje skúsenosti a vernému čitateľovi nášho bohatého 9-článkového blogu (haha) neujde fakt, že sme si v lete 2019 pre PERI už zahrali, a to priamo z kamiónu. Ak vám predsa len ušla táto vtipná udalosť, môžete si o nej prečítať TU.

V každom prípade, tušili sme, že aj tento raz nás čaká zaujímavý event s veselými ľuďmi, ktorí sú večne dobre naladení, a nemýlili sme sa. Oscarová noc na Donovaloch prebehla bez škandálov a na červenom koberci sa nikto nepotkol. O plynulý chod večera a odovzdávanie cien (napríklad v kategórii „Najlepší tanečník“) sa aj tento raz postarali dievčatá z OK AGENCY, ktoré pripravili naozaj vydarený večierok.

Oscarovou kapelou sa stala kapela Stay Tuned a keďže sme v ten večer nemali vo svojej kategórii konkurenciu, výsledok bol jasný :). Témy sme sa poctivo ujali aj my a na odovzdávaní zlatých sošiek odzneli aj filmové hity ako Son of a preacher man z filmu Pulp Fiction (akustickú verziu našej speváčky Radky a gitaristu Romana nájdete TU) či pieseň Shallow z filmu Zrodila sa hviezda (A star is Born), ktoré nájdete, samozrejme, v našom repertoári aj pri iných eventoch.

Je za nami ďalší skvelý večer a máme obrovskú radosť, že sa s dôverou na nás obraciate a môžeme byť súčasťou vašich eventov. Ďakujeme za to!

Pred nami je ešte plesová sezóna, no pomaly sa chystáme už aj na tú letnú, v ktorej hrajú prím svadby. Ak stále hľadáte kapelu pre vašu párty, neváhajte sa obrátiť na nás, radi vám poradíme :).

Na koniec už len štandardná fotogaléria, ktorú nájdete nižšie. Majte krásne dni!

Stejdžík - zvuk a svetlá od chlapcov z ProRental.

Stejdžík – zvuk a svetlá od chlapcov z ProRental

Partia bláznov :D

Partia bláznov :D

Na červenom koberci :)

Na červenom koberci :)