Šťastný spoločný život, Lenka a Martin

Svadobný cyklus pokračuje a my máme za sebou ďalšiu perfektnú svadbu. Tento raz sme nechodili ďaleko a zahrali sme si takmer na domácej pôde – v susednej dedinke Opatovce nad Nitrou.

Do kultúrneho domu v Opatovciach nad Nitrou sme sa vrátili po troch rokoch. Naposledy sme sa tam zabávali na plese, no tentokrát sa sála premenila na príjemný svadobný priestor, ktorý si pre oslavu svojej lásky vybrala Lenka a jej manžel Martin.

Lenka a Martin na nás urobili dojem už na prvom stretnutí. Je to milý mladý pár, ktorý je stále usmiaty a nemá s ničím problém. Ako to vlastne robíte? :). Celú hudobnú produkciu zverili do našich rúk, a tak sme medzi seba pozvali aj výborného DJ-a Janka Mešinu, alias DJ LilJohn, s ktorým už nejaký čas tvoríme skvelý tím.

Atmosféra bola presne taká, akú sme očakávali – uvoľnená, nikto sa nikam neponáhľal a celá svadobná párty bola jedna veľká pohoda. Kľud a pozitívna energia novomanželov sa preniesol aj na hostí a aj na svadobnú kapelu :).

Dávku energie pre nás pripravila aj naša kamoška Miška z MOwlCake, ktorá opäť prichystala fantastický candy bar plný sladkých dobrôt. Veď pozrite na fotkách nižšie, aké mňamky nás v noci na svadbách pokúšajú :)

Drahá Lenka a Martin, ďakujeme, že ste nám dopriali tú česť a mohli sme byť vaša svadobná kapela :) Bolo nám s vami skvele a želáme vám veľa lásky a nádherný spoločný život.

Warm up party pred svadbou :)

Warm up party pred svadbou :)

Jedna pracovná z backstage

Jedna pracovná z backstage

Časť candy baru od Mišky z MOwlCake

Časť candy baru od Mišky z MOwlCake