Kapela na narodeninovú párty? Jedine Stay Tuned!

Aj keď leto 2019 sa nieslo v znamení romantických svadieb, predsa sa sem-tam pritrafil aj nejaký ten firemný event či narodeninová párty. Z nášho svadobného „stereotypu“ – ktorý milujeme – nás vytiahla aj perfektná záhradná párty v priestoroch kaštieľa Afrodita v Čereňanoch.

Nevieme, ako sa nám to podarilo, ale toto leto prialo všetkým našim eventom, ktoré sa konali pod holým nebom. Tak to bolo aj v prípade narodeninovej oslavy v Čereňanoch, na ktorej nám bola dopriata perfektná teplá letná noc. V Afrodite sme si zahrali už po niekoľkýkrát a aj tento raz to bola párty, ako sa patrí. Oslávenec bol zachrípnutý ešte tri dni po oslave, a to je pre nás tá najlepšia spätná väzba :).

Párty band pred eventom :)

Párty band pred eventom :)

Aj na tejto oslave 40tky nám robil spoločnosť náš dvorný DJ LilJohn, ktorý spolu s nami bavil hostí až do rána. DJ Janko Mešina je nezmar a môžeme ho len a len odporúčať :). O vychýrenom cateringu šéfkuchára Mariána Fila ste už určite počuli, a teda ho nemusíme špeciálne predstavovať. Jednoducho, nebíčko v papuľke, a tak sme sa na oslave v Afrodite cítili naozaj skvele. Bolo nám cťou :)

Tento event bol pre nás výnimočný, pretože energia od hostí bola neskutočná a my sme za to veľmi vďační. Ďakujeme, že ste si na svoju narodeninovú párty vybrali práve kapelu Stay Tuned. Boli ste perfektní!

PS: Najbližšie nás čaká malebná česko-slovenská svadba na zámku pri Brne, tak zostaňte naladení. Budeme vás informovať :)

Ešte jedna sólovka v šatách od Glashgirl

Ešte jedna sólovka v šatách od Glashgirl