Wedding crew

Čarovná svadba pod Tatrami s kapelou Stay Tuned

Svadobná sezóna 2019 je v plnom prúde a my si ju ako svadobná kapela užívame dosýta spolu s vami. Letné svadby majú svoje čaro a my ich, jednoducho, milujeme. Ešte teraz v nás doznievajú dojmy z perfektnej tatranskej párty, ktorá sa konala vo Veľkej Lomnici v krásnom prostredí štvorhviezdičkového Hotela International****.

Na pozvanie nevesty Martiny sme sa v sobotu 24. augusta vybrali z našej rodnej Prievidze do Hotela International**** vo Veľkej Lomnici, kde sme spolu s viac ako stovkou hostí oslavovali lásku Martiny a Ondreja. Po romantickom obrade pod holým nebom na terase hotela,  fantastickej večeri a oficiálnej časti prišiel rad na nás a čas poriadne to roztočiť. Vedeli sme, že východniarske svadby sú vždy zárukou skvelej zábavy, no priznáme sa, aj tak sme boli veľmi milo prekvapení. Hostia sa zabávali od prvej piesne až po tú poslednú a energiu, ktorú sme im odovzdali, nám dvojnásobne vrátili. Vďaka za to, milí priatelia, bola to jedna z najlepších svadobných párty, akú sme zažili! Ten pocit, keď máme pred sebou plný tanečný parket, spievate s nami a nechcete nás pustiť domov, je naozaj na nezaplatenie :). Cítili sme sa s vami naozaj výborne a sme veľmi radi, že si Martina a Ondrej vybrali ako svadobnú kapelu práve skupinu Stay Tuned.

Milá Martina a Ondrej, ďakujeme za pozvanie a želáme vám veľa veľa lásky a šťastný spoločný život!

PS: Pikoška na záver. Náš bubeník Jožko poňal svadobný dress code po svojom a rozhodol sa, že pôjde na svadbu bosý. Inými slovami, zabudol si „svatební boty“ a po zvukovej skúške letel ako správna nákupná maniačka na nákupy. Summa summarum, Jožko je ľahší o 55 €, ale za to má topánky, ktoré ani nechcel a navyše sa mu ani nepáčia :). Hlavné je, že je vždy veselo!

Wedding crew

Wedding crew

 

Svadobný obrad sa konal priamo na terase hotela

Svadobný obrad sa konal priamo na terase hotela

Na takúto kávičku prídeme hocikedy :)

Na takúto kávičku prídeme hocikedy :)