Avengers párty so Stay Tuned!

Do nového roku sme vstúpili s veľkým nasadením a už máme za sebou aj prvý firemný večierok tohto roku. Ak budú všetky eventy s vami také skvelé, ako bol ten štvrtkový, tak sa máme na čo tešiť :)

Tento raz sme prijali pozvanie našich priateľov z farmaceutického biznisu a spoločne sme to roztočili v KASKADY HOTEL & SPA RESORT. Novoročná párty sa niesla v téme Avengers, takže miestnosť bola plná hrdinov. Musíme povedať, že výber témy naozaj veľmi chválime a spolu s tematickou výzdobou, tričkami s hrdinami či videoprojekciou to bolo naozaj skvelé.

Na evente nám opäť robil spoločnosť náš obľúbený DJ Janko Mešina, teda DJ LilJohn a o techniku a skvelý zvuk sa postarali naši dvorní zvukári z Prievidze Peter & Libor. Tentokrát sa do tímu pripojil aj kameraman Maxo Kormaňák z U Maxa, ktorý zdokumentoval naše vystúpenie a veríme, že sa onedlho môžete tešiť na nové video Stay Tuned :). My sa už nevieme dočkať!

Vyzerá to tak, že sme do roku 2020 vstúpili tou správnou nohou, pretože prvý spoločný event dopadol perfektne. Ďakujeme!

Nižšie v galérii nájdete opäť niekoľko záberov, ktoré asi najlepšie vystihujú, ako sme sa mali :)

Za nás zatiaľ všetko, tak majte krásne dni a zostaňte naladení :)

Príprava na večer v duchu témy Avengers :)

Príprava na večer v duchu témy Avengers :)

Stejdžík

Stejdžík

Reklama na vianočné svetielka :)

Reklama na vianočné svetielka :)